Volné termíny LÉTO 2021 červenec/srpen

CHALUPA PASEČNÁ

Chalupa se nachází v malé obci Pasečná uprostřed nedotčené přírody s krásnými výhledy do krajiny na Rakouské i České pastviny a lesy.  Díky pohraničí je zde stále příroda opečovávaná a můžete si tak do nekonečna vychutnávat jedinečnost té pravé Šumavy bez davů turistů a komerce. Pasečná je v samém srdci CHKO Šumava a obklopuje jí nespočet přírodních rezervací a chráněných území. Je to naprosto unikátní místo v přírodě a přesto nedaleko všeho dění. Chalupa leží také na strategickém místě jak pro milovníky cyklistiky, tak turistiky. Přímo přes obec vede jedna z 10 vzájemně propojených cyklotras na Lipensku. V okolí je nekonečno možností pro výlety a aktivity v každém ročním období. Vodní nádrž Lipno leží pouhých 7 km od chalupy a oblíbený turistický cíl Vítkův Hrádek, s překrásným výhledem na celé Lipensko, je vzdálen pouhé 4 km.  Do obou míst se také můžete vydat místní autobusovou dopravou, která zastaví přímo u chalupy. V zimních měsících se z Pasečné skvěle dostanete do Rakouských lyžařských areálů Hochficht nebo Sternstein nebo na oblíbený Lipenský Kramolín. Nejbližší restaurace je vzdálená 200 m v místním penzionu, případně můžete vyzkoušet Rakouskou kuchyni, protože hranice překročíte za pouhé 3 km. 


Chalupa je typická stavba pro příhraničí, tzv. Finský domek, který tento rok prošel rekonstrukcí. Při vstupu je zděná veranda s infra saunou, kde se po celém dni můžete zregenerovat. V přízemí vejdete do obývacího pokoje s krbem, jídelním koutem a pohodlnou rozkládací pohovkou. V ložnici se nachází manželská postel o rozměru 180x200 cm a k zapůjčení je i dětská postýlka. Prostorná kuchyně s indukční deskou je plně vybavená. Nechybí mikrovlnná trouba, mini trouba ani elektrický gril.  V koupelně je rohová vana a pračka, wc je oddělené. Z chodby pak můžete vstoupit do patra, kde najdete prostornou ložnici s manželskou postelí v rozměru 160x200 cm a dvě jednolůžkové postele 90x200 cm. U chalupy můžete relaxovat na velké oplocené zahradě s příjemným posezením a grilem na dřevěné uhlí nebo u ohniště. Chalupa je vhodná pro 6, případně 7 osob. 

Chalupa Pasečná

ubytování číslo 5 (n.5)


Ceník 2020 - Chalupa Pasečná

Hlavní sezóna ( 15.6. - 15.9. ; 25.12.* - 15.3. )

V hlavní sezóně preferujeme týdenní pobyty. Na kratším pobytu se lze domluvit individuálně. Ve vedlejší sezóně jsou možné min. 2 noci.

* Silvestr ( 31.12. ) - příplatek 100% ceny. Při pobytu přes Silvestr je min. počet 3 noci.

Cena za chalupu při počtu 1-7 osob 19 900 Kč / týden

Vedlejší sezóna ( 16.9. - 24.12. ; 16.3. - 14.6. )

Minimální počet nocí jsou 2, kratší pobyty neposkytujeme.

Cena za chalupu - víkend 2 noci 2 800 Kč / den

Cena za chalupu - více jak 3 noci 2 500 Kč / den

Volitelné příplatky ( nutné nahlásit při rezervaci pobytu )

  • Dětská postýlka včetně lůžkovin 50 Kč / den

Dítě do 3 let věku zdarma

Cena zahrnuje • Ubytování • Lůžkoviny a ručníky (50 x 100 cm) • Pračka • Vysoušeč vlasů • Nádobí • Toaletní papír • Mycí prostředky ( mycí přípravek, houbička, utěrka ) • Infra sauna • Wi-fi připojení k internetu •  Dřevo • Parkování • Gril s dřevěným uhlím • Elektrický gril • Ohniště • Úschovnu kol, kočárků či lyží

Cena nezahrnuje

• Místní rekreační poplatek 21 Kč/os./den ( poplatek není v ceně pobytu )

Informace

Pro závaznou rezervaci je potřeba uhradit zálohu 1/3 celkové ceny pobytu předem. Tato záloha musí být uhrazena do splatnosti. Zaplacením zálohy se Váš pobyt stává rezervovaným. Doplatek za pobyt musí být uhrazen převodem na účet, nejpozději však 7 dní před příjezdem.

ZÁLOHA PRO REZERVACI 30%

DOPLATEK PAK MIN. 7 DNÍ PŘED TERMÍNEM

Den příjezdu je vždy mezi 15-17 hod.

Den odjezdu je vždy do 10 hod.

Jiné časy lze domluvit individuálně, ale nejpozději však den předem.

Storno poplatky:

V případě zrušení rezervace 30 dní a více před začátkem pobytu je záloha vratná v plné výši. Pokud dojde ke zrušení rezervace v kratší době, záloha je použita, jako stornovací poplatek. Záloha činí 1/3 ceny z celkové ceny za pobyt.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH

Ceník je aktualizovaný 1.1.2020

Online rezervace chalupa Pasečná

Zarezervujte si chalupu včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Adresa: Chalupa Pasečná, Pasečná 107, Přední Výtoň, 382 73, GPS 48.6101875N, 14.1084375E