Apartmán - LIPNOczech - Lojzovy Paseky   

Velikost apartmánu je cca 80 m2  s elektrickým podlahovým vytápěním. Součástí apartmánu je prostorná terasa s výhledem na Lipenské jezero a zahradou pro Váš relax.
 
 
Ložnice je vybavena manželskou postelí 180x200 cm a jednolůžkovou 90x200cm. Lůžkoviny  na počet osob jsou součástí ceny apartmánu.
 

obývací místnosti se nachází prostorná sedací souprava, která lze rozložit na pohodlné dvoulůžko na spaní. Můžete z ní také sledovat LCD televizi 107 cm s USB, HDMI portem. Romantickou atmosféru dodá velký krb s rozvodem tepla do každé místnosti. V chladných měsících cena zahrnuje připravené dřevo. 

koupelně se nachází prostorný sprchový kout, umyvadlo, topný žebřík. Toaleta je samostatná, oddělená od koupelny.

Kuchyň s jídelním koutem je součástí obývací místnosti. V kuchyni naleznete veškeré potřebné vybavení. Součástí je vestavěná lednice s mrazákem, sklokeramická varná deska, elektrická trouba, myčka s tabletami, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, příbory a mycí prostředky. Za příplatek je možné požádat o gril (na uhlí nebo elektrický).

Z obývací místnosti je přímý vstup na prostornou terasu s posezením a výhledem na Lipenské jezero. Terasa je od druhého apartmánu oddělná a každý apartmán má terasu o velikosti cca 25 m2.

Z terasy vstupíte na krásnou udržovanou zahradu. Kolem celého domu najdete dostatek soukromí. Na zahradě je zahradní jezírko, kterým protýká přírodní lesní potůček.

Parkování je přímo u objektu zdarma. K apartmánům náleží prostor na uskladnění cyklistického nebo lyžařského vybavení.