Apartmán - LIPNOczech - Lojzovy Paseky   

Velikost apartmánu je cca 80 m2  s elektrickým podlahovým vytápěním. Součástí apartmánu je prostorná terasa s výhledem na Lipenské jezero a zahradou pro Váš relax.
 
 
Ložnice je vybavena manželskou postelí 180x200 cm. Lůžkoviny  na počet osob jsou součástí ceny apartmánu.
koupelně se nachází prostorný sprchový kout, umyvadlo, topný žebřík. Toaleta je samostatná, oddělená od koupelny.
 

obývací místnosti se nachází prostorná sedací souprava, která lze rozložit na pohodlné dvoulůžko na spaní. Můžete z ní také sledovat LCD televizi 107 cm s USB, HDMI portem. Romantickou atmosféru dodá velký krb s rozvodem tepla do každé místnosti. V chladných měsících cena zahrnuje zpracované dřevo nebo brikety. 

Kuchyň s jídelním koutem je součástí obývací místnosti. V kuchyni naleznete veškeré potřebné vybavení. Součástí je vestavěná lednice s mrazákem, sklokeramická varná deska, elektrická trouba, myčka s tabletami, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a příbory a mycí prostředky. Za příplatek je možné požádat o gril (na uhlí nebo elektrický).

Z obývací místnosti je přímý vstup na prostornou terasu s posezením a výhledem na Lipenské jezero. Terasa je od druhého apartmánu oddělná a každý apartmán má terasu o velikosti cca 25 m2.

Z terasy vstupíte na krásnou udržovanou zahradu. Kolem celého domu najdete dostatek soukromí. Na zahradě je zahradní jezírko, kterým protýká přírodní lesní potůček.

Parkování je přímo u objektu zdarma. K apartmánům náleží prostor na uskladnění cyklistického nebo lyžařského vybavení.