Volné termíny PODZIM 2023


Apartmány Lipno-1

Apartmány se nacházejí v krásné krajině kousek od břehu Lipenské přehrady (do 300m), a přesto takřka v centru všeho dění. Okolní příroda přímo vybízí k dlouhým procházkám, cykloturistice nebo vodním sportům. I v zimních měsících zde naleznete mnoho aktivit od lyžování přes bruslení nebo běžkování. Lyžařský vlek je vzdálen do 300 m. Každý si zde najde to, co ho baví a to kdykoliv.

Apartmány Lipno-1 byly poprvé otevřeny v únoru roku 2013. Od té doby se snažíme ubytování vést rodinným přátelským stylem. Ubytování a interiéry apartmánů neustále vylepšujeme pro Vaše maximální pohodlí a pocit, že jste jako doma. Naším cílem je Vaše spokojenost a vizitkou toho, že se nám to daří, jsou stále vracející se klienti. Děkujeme Vám za přízeň.

Apartmán 1, s balkónem

Apartmán číslo 1 (no.1)

Tento apartmán je vhodný pro rodinnou dovolenou díky své velikosti (70 m2) a vybavení. Dispozičně je řešen jako 2+1, tedy oddělená kuchyně, ložnice i obývací prostor.

kuchyň - velká kuchyňská linka vybavená indukční deskou, digestoří, integrovanou myčkou, rychlovarnou konvicí, zabudovanou lednicí a mikrovlnou troubou. V kuchyni je veškeré vybavení: talíře, hrnečky, skleničky, příbory,hrnce, pánvičky a tablety do myčky. Najdete zde i kávovar na kapsle Dolce Gusto (kapsle nejsou součástí)

obývací pokoj - nabízí nový nábytek s velkou plazmovou televizí 107 cm / SAT, CD - USB rádio, dvě kožené sedací soupravy přičemž jedna je určena při rozložení na spaní (3x2,5 m) pro 1 či 2 osoby.

balkón - oceníte pro nádherný výhled do šumavské krajiny s pohledem na Stezku v korunách stromů, ale i kuřákům přijde vhod.

ložnice - je vybavena manželskou postelí 180 x 200cm a NOVĚ i jednolůžkovou postelí 90 x 200 cm

koupelna - Vás překvapí vanou pro 2 osoby (vejde se celá rodina :-) Ručníky dle počtu osob (100x50 cm), 2x osuška (100 x 140 cm), koupelnová předložka. V koupelně je také vysoušeč vlasů, tekuté mýdlo na ruce.

wc - samostatné s umyvadlem, mýdlem, malým ručníkem a toaletním papírem

uzamykatelný prostor - pro kola nebo kočárek

Apartmán 2, podkrovní 

Apartmán číslo 2 (no.2)

Apartmán 2 podkrovní

Tento apartmán je vhodný pro rodinnou dovolenou díky své velikosti (70 m) a vybavení. Do apartmánu vcházíte přes prostornou chodbu do patra, kde na pravé straně najdete kuchyni s rozkládací pohovkou a jídelním koutem, na levé straně pak najdete prostorný obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou a oddělenou částí místnosti s postelemi.

kuchyň s jídelním koutem - kuchyňská linka je vybavená sklokeramickou deskou, digistoří, lednicí s mrazákem a mikrovlnou troubou. Kuchyň je kompletně vybavená: talíře, hrnečky, skleničky, hrnce, pánvičky a čistící prostředky (utěrka, jar, houbička). Najdete zde také moka konvičku na mletou kávu.

Prostředek místnosti dělí pro odpočinek pohodlný rozkládací sedací gauč určený i ke spaní 2 osob.

Na druhé straně místnosti je velký jídelní kout.

Pro příjemnou atmosféru jsou dřevěné trámy osvětlené RGB led páskem, kde lze zvolit osvětlení místnosti.

obývací pokoj - s velkou LCD televizí 82 cm / SAT, CD - USB rádio a rozkládací sedací soupravu. Dvě manželské postele (1x 140x200 cm, 1x 190x200 cm).

koupelna - je vybavena masážní sprchový boxem, kde je 5 funkcí masáží. Pro zpříjemnění regenerace je zabudované rádio. Box lze využít i jako vanu 150 x 87 cm. Součástí jsou ručníky dle počtu osob (100x50 cm), 2x osuška (100 x 140 cm), koupelnová předložka. V koupelně je také vysoušeč vlasů, tekuté mýdlo na ruce.

wc - samostatné s umyvadlem, mýdlem, malým ručníkem a toaletním papírem

uzamykatelný prostor - pro kola nebo kočárek v zimně lyže

Apartmány Lipno-1, Lipno nad Vltavou


Ceník 2023 - Apartmány Lipno-1

Hlavní sezóna ( 15.6. - 15.9. ; 25.12.* - 15.3. )

V hlavní sezóně preferujeme týdenní pobyty. Na kratším pobytu se lze domluvit individuálně. Ve vedlejší sezóně jsou možné min. 2 noci.

* Silvestr ( 31.12. ) - příplatek 100% ceny. Při pobytu přes Silvestr je min. počet 3 noci.

Cena za apartmán při počtu 1-4 osob 2 400 Kč / noc

Každá další osoba ( 5 a více osob v apartmánu ) 250 Kč / noc

Vedlejší sezóna ( 16.9. - 24.12. ; 16.3. - 14.6. )

Minimální počet nocí jsou 2, kratší pobyty neposkytujeme.

Cena za apartmán při počtu 3-4 osob 1 850 Kč / noc

Každá další osoba ( 5 a více osob v apartmánu ) 250 Kč / noc

Měsíční pobyt 45000,- hlavní sezona / 30000,- vedlejší sezona

Při delším pobytu cena individuální dle dohody


Volitelné příplatky ( nutné nahlásit při rezervaci pobytu )

  • Dětská postýlka včetně lůžkovin 50 Kč / den
  • Pes malého plemena ( jorkšír, čivava, bišonek ... ) 200 Kč / den
  • Pozdní Check-out 500 Kč (pokud je možnost)
  • Extra asistence / pozdní Check-in 500 Kč
  • Prodloužení pobytu za zvýhodněnou cenu, pokud je možné
  • Cena zahrnuje • Ubytování • Lůžkoviny • ručníky (50 x 100 cm) dle počtu osob • 2x osuška (140x100) • Vysoušeč vlasů• Nádobí • Toaletní papír • Mycí prostředky ( mycí přípravek, houbička, utěrka ) • Tablety do myčky (ap.1) • Topinkovač • Kávovar na mletou kávu • Wi-fi připojení k internetu • Deštníky • Úschovnu kol, kočárků či lyží

Cena nezahrnuje

• Místní rekreační poplatek 50 Kč/os./noc ( poplatek není v ceně pobytu )

Informace

Pro závaznou rezervaci je potřeba uhradit zálohu 1/3 celkové ceny pobytu předem. Tato záloha musí být uhrazena do splatnosti. Zaplacením zálohy se Váš pobyt stává rezervovaným. Doplatek za pobyt musí být uhrazen převodem na účet, nejpozději však 7 dní před příjezdem.

ZÁLOHA PRO REZERVACI 30%

DOPLATEK PAK MIN. 7 DNÍ PŘED TERMÍNEM

Den příjezdu je vždy od 14 hod.

Den odjezdu je vždy do 10 hod.

Jiné časy lze domluvit individuálně, ale nejpozději však den předem.

Storno poplatky:

V případě zrušení rezervace 30 dní a více před začátkem pobytu je záloha vratná v plné výši. Pokud dojde ke zrušení rezervace v kratší době, záloha je použita, jako stornovací poplatek. Záloha činí 1/3 ceny z celkové ceny za pobyt.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH

Ceník je aktualizovaný 1.1.2023

Online rezervace apartmány Lipno-1

Zarezervujte si apartmán včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


Adresa: Apartmány Lipno-1, Lipno nad Vltavou 1, 382 78 Lipno nad Vltavou, GPS: 48°38'19.798"N, 14°13'51.506"E